Bianka (12 éves)
Bianka 12 éves, először 2014-ben diagnosztizálták leukémiával. A legmagasabb rizikó faktorral csinálta végig akkor kemoterápiát, majd 2017-ben kiújult a betegsége. Nagyon rosszul viselte a szervezete, többször volt kritikus állapotban, megjárta az intenzív osztályt is. Az eredményei alapján egyetlen esélyként döntöttek az őssejt transzplantáció mellett. Kezdetekben sajnos ez sem a várt eredményt hozta. Hosszú ideig volt szüksége vér és trombocita pótlásra. Újra kimutathatók voltak szervezetében a rákos sejtek, a vírusok több szervét is megtámadták így hosszú időn keresztül mesterséges táplálásra volt szüksége. A transzplantáció után közel egy évet töltöttek még a kórházban a szövődmények miatt. Állapota lassan javult, mára életvidám kislánnyá cseperedett. Bianka álma az volt, hogy szobáját csajos bútorokkal rendezhesse be. Hálásan köszönjük Patríciának, hogy valóra váltotta Bianka álmát!
Bianka anyukája írt nekünk lánya öröméről:
“Szeretnénk megköszönni a segítő kezeket az Alapítványnak, az Álomvarázslóknak és minden közreműködőnek, aki részt vett és segített abban, hogy teljesüljön Bius álma. Nagyon élvezte a közös munkát az Álomvarázslókkal . Most már kényelmesen elfér az asztalon a nagyítója és a tankönyvei, a szék pedig nem csak az egyik kedvenc színében pompázik, hanem a megfelelő testtartásban is segíti. A kis dolgait saját ízlése szerint tudta elpakolni, teljes mértékben belakta az új bútorait.
Hálás szívvel gondolunk mindenkire és köszönjük! Kívánjuk még sok álom váljon valóra!“



